تماس با مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران
تلفن ثابت

01133340379

 

نمابر

01133343320

 

 

ایمیل

Info.pconf@gmail.com

conf.ntpco@gmail.com

آدرس

مازندران ساری بلوار دانشجو خیابان 22 بهمن کوچه ایثار

enamad
عضویت در خبرنامه همایش های سراسر کشور

بخش های مختلف مرکز

مرکز همایش ها دارای واحدهای مختلفی از جمله بازاریابی ، تحقیقات و پژوهش، برنامه ریزی، طراحی و گرافیک، خبر، امور قراردادها، کارپردازی، روابط عمومی، دبیرخانه ، امور مالی و اداری، امور اجرایی و منابع انسانی و حراست می¬باشد که در ادامه به معرفی آنها می¬پردازیم.


بازاریابی
این واحد با همکاری تیمی 5 نفره متشکل از کارشناسان خبره بازاریابی و با استفاده از ایده های خلاقانه و بر اساس آخرین متدهای روز در این حوزه مسئولیت تحقیقات بازار، ارتباط با شرکت ها،  جذب مخاطبین و جذب اسپانسر را به عهده دارد .
تحقیقات و پژوهش   
این واحد متشکل از تیم 4 نفره تحقیقاتی و متخصص در زمینه های ارتباط با دانشگاه های سراسر کشور، اساتید برجسته داخلی و خارجی، نخبگان، هیات های علمی و نیز ارائه مقالات ، تحریر کتاب پروژه به فعالیت می¬پردازند.

 
برنامه ریزی
این واحد به عنوان بازوی تحقیقاتی شرکت، وظیفه شناسایی، بررسی و طبقه‏ بندی مسائل ، ارائه پیشنهادات و راه‏کارهای کارشناسی شده در زمینه رفع این مسائل را به عهده دارد. همچنین، این واحد ساختار و عملکرد واحدهای مختلف شرکت را بررسی کرده، ضمن مشخص نمودن نیازهای پژوهشی و آموزشی هر یک از آن‏ها، نسبت به اعلام موضوع و یا مشکل موجود به مدیریت ارشد مرکز جهت طرح در هیأت مدیره و تصمیم گیریهای مدیریتی اقدام می‏نماید. اعلام نظر در مورد پروژه ‏های پیشنهادی به شرکت و پاسخ‏گویی به سوالات پژوهشگران و دبیرخانه همایش‏ها و سمینارها از دیگر وظایف این واحد است

 
طراحی و گرافیک
این مرکز  با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تیلیغات ، واحد طراحی گرافیک خود را ایجاد نموده است. مسئولیت طراحی نشانه تصویری ( لوگو ) و نشانه نوشتاری ( لوگو تایپ یا مونو گرام)، طراحی کاتالوگ ، بروشور ، فولدر و پوسترهای تبلیغاتی، طراحی مجموعه اوراق اداری هر همایش، طراحی گرافیک صفحات وب سایت، صفحه آرایی و فرم بندی کتاب پروژه، طراحی بنر، بیلبورد، کارت های همایش، ژتون ها و... بر عهده این واحد می باشد.


خبر و ارتباط با رسانه
این واحد با همکاری تیم 3 نفره متشکل از کارشناسان بخش خبری مسئولیت فعالیت‏هایی نظیر اطلاع رسانی مستمر رسانه¬ای، برگزاری نشستهای مطبوعاتی مدیران منطقه ای و ملی در مواقع لازم ، هماهنگی مصاحبه با مدیران، درج آگهی و زیرنویس مطبوعاتی، تهیه خبر، گزارش، جوابیه و بیانیه ، ارتباط مستقیم بــــا روزنامه¬نگاران سراسر کشور، برنامه ریزی به منظور پوشش خبری کامل هر همایش، به روز رسانی دائمی فهرست رسانه ها ، ارسال دعوت‏نامه، تبریک و تسلیت برای روزنامه‏نگاران و ... را بر عهده دارد.


امور قراردادها
مسئولیت های مختلفی از قبیل : تهيه و تنظيم قراردادهای يکسان بصورت فرمت استاندارد و اخذ تاييديه¬های مالی و حقوقی، تهيه و تنظيم بانک اطلاعاتی قراردادها و استخراج و ارائه آمار در خصوص قراردادهای منعقده (مناقصه‌ها/مزايده‌ها)، ساماندهی و ارزشيابی رابطين امور قرار دادها، تنظيم آگهی مناقصه و مزايده جهت درج در روزنامه، برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نياز داخلی و خارجی و ... بر عهده این واحد می¬باشد.


کارپردازی
سرپرست این واحد علاوه بر خرید وسایل و ملزومات شرکت، استعلام بهای جنس قبل از خرید، دریافت درخواست های خرید از مقام مافوق و اخذ صورتحساب مربوط، مسئولیت ارتباط مستمر با شرکتهای مختلف طراح تندیس، ارتباط با چاپخانه های مختلف، هماهنگی با سالن های برگزاری همایش، ارتباط با تولید کنندگان کیف ها و خودکارهای ویژه همایش، هماهنگی و ارتباط با موسسه های تصویربرداری جهت مونتاژ و تهیه کلیپ های مختلف و ... را بر عهده دارد.


روابط عمومی
وظیفه این واحد پاسخگویی به مراجعان حضوری و بررسی و پاسخگویی به مکاتبات شامل درخواستها و مطالبات داخل و خارج مرکز ، برقراری ارتباط با سایر ادارات،  پاسخگویی به ارباب رجوعان بصورت تلفنی ، امور مربوط به آموزش کارکنان مرکز ، تهیه و ارسال دعوت‏نامه‏ های مراسم مختلف، تهیه و ارسال دسته گل و تاج گل به مناسبت‏های گوناگون، انجام پذیرایی همایش‏ها، سمینارها، هماهنگی برای اسکان میهمانان شرکت در هتل‏ها و مهمان‏سراها، توزیع نشریات و فرآورده‏های انتشاراتی دفتر روابط عمومی، جمع آوری پیشنهادهای همکاران در قالب طرح ایده‌های برتر و تدوین و برنامه‌‌ریزی فعالیت ها، برگزاری نشست‌های علمی و تخصصی و همکاری با سایر واحدهای شرکت به منظور بیان نظرات، درخواست‌ها و پیشنهادهای آنان برای بهبود روند اجرایی فعالیت ها و ارتقای بهره‌وری به عهده دارد.


دبیرخانه
رئیس این واحد اداره امور دفتري شرکت را بر اساس روش‌هاي تدوين شده و معين عهده دار گرديده و گردش مكاتبات و مراسلات اداري را انجام مي‌دهد و مراقبت و نظارت بر حسن جريان گردش نامه‌هاي وارده و صادره را در داخل و خارج مرکز تقبل مي‌نمايد.
 دبيرخانه و دفاتر مديريتها به عنوان واحدهای مسئول امور دفتری انجام وظيفه می نمايند و در واقع مرکز کنترل و هماهنگ کننده سيستم اموردفتری و گردش نامه های اداری می باشد.


امور مالی و اداری
فعالیت‏های این واحد دو جنبه داخلی و خارجی داشته، و به عنوان تلفیقی از امور اداری و امور مالی می¬باشد. عملیات مالی و کلیه فرآیندهای اداری هر پروژه، برنامه ریزی به¬منظور تهیه و تنظیم دستورالعمل¬ها ، روش¬ها و رویه¬های مالی در جهت ایجاد هماهـنگی و انجـام عمـلیات حسابداری در واحد های مختلف بر اساس استانداردهای تعیین شده، تهیه و تنظیم آئین نامه ها ، بخشنامه ها ودستور العمل های اداری، نظارت براجرای صحیح قوانین و مقررات شرکت، نظارت بر امر ارزشیابی واحدهای تابعه و ... از جمله فعالیت های این واحد محسوب می¬گردد.


امور اجرایی
این واحد مسئولیت نظارت بر عملکرد پرسنل بخش اجرائی شامل مسئولین سالن، اپراتورها و متصدیان دیگر امور اجرائی، نظارت مستقیم بر چگونگی اجراء برنامه¬های آموزش مداوم از طریق حضور فعال یا بررسی مستندات دریافتی از مسئول سالن، اخذ و بررسی مدارک تکمیل شده هر برنامه پس از اجراء از مسئولین سالن و پیگیری رفع نقص احتمالی، تقسیم و تعیین مسئولیت اجرای هر برنامه بین پرسنل اجرائی براساس تقویم ماهیانه برنامه ها، پاسخگویی به مراجعین بخش اجرائی در موارد ضروری، تهیه گزارش کار کیفی و کمی ماهیانه پرسنل و برنامه های اجراء شده به منظور شناسائی و اصلاح نقاط ضعف برنامه ها و تقویت و تشویق نقاط قوت را بر عهده دارد.


منابع انسانی
این واحد در زمینه های تجزيه و تحليل (کارشکافی)  و طراحي شغل برنامه يزي نيروي انساني، كارمنديابي، انتخاب، جامعه پذيري (اجتماعي كردن)، آموزش ارزيابي عملكرد كاركنان، پاداش، ارزشيابي مشاغل (مديريت حقوق و دستمزد) ، انضباط  به فعالیت می¬پردازد.


حراست
 واحد حراست با توجه به اشرافي كه به مجموعه دارد مي تواند مشاور خوبي براي مديريت محسوب شود . البته بسيار روشن است كه مسئولين حراست ، زماني مي توانند در اين خصوص موفق باشند كه از علم ، تخصص، درايت و روشن بيني خوبي برخوردار باشند .این واحد در این شرکت بر اساس سه نقش : هشدار دهنده يا پيشگيري كننده،  نقش اصلاح كننده يا درمان كننده و نقش جداكننده از سيستم تعریف شده است .

 مرکز همایش