نخستین کنگره جامع بین المللی نفت و گاز ایراناخبار
معرفی کنگره
معرفی کنگره
16 اسفند 1394

همایش جامع بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی با حمایت و همکاری سازمان­های دولتی ذیربط و دانشگاه­های معتبر کشور با حضور مدیران ارشد سازمانی، اساتید برجسته ملی و بین­المللی، اندیشمندان، پژوهشگران و دانشجویان این عرصه برگزار می­گردد.

از اهداف عمده این کنگره می­توان به، تعامل صنعت و دانشگاه در توسعه میادین نفت و گاز، افزایش تولید ملی و    بومی سازی تکنولوژی، افزایش آگاهی نسبت به تکنولوژی­های و نرم افزارهای نوین در این عرصه، شناسائی موانع و ارائه راه حل­ ها برای ایجاد دانش و فن آوری در حوزه صنعت نفت و گاز کشور و ... اشاره نمود.

این همایش برای نخستین بار با نگاه جامع و دربرگیرنده موضوعات گسترده این عرصه از جمله مهندسی مخازن، حفاری، بهره ­برداری، اکتشاف و زمین شناسی، مهندسی فرایند در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و سایر موضوعات مرتبط، برنامه­ریزی گردیده است که بحث و تبادل نظر در این حوزه­ها با تشکیل پنل، نشست­های تخصصی، کارگاه­های آموزشی و ارائه مقالات تخصصی همراه خواهد بود.


ادامه مطلب ...

واحد پژوهشگران و مقالات
 حمایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از کنگره
3 اسفند 1394

نخستین کنگره بین المللی جامع نفت و گاز ایران تحت حمایت معنوی پژوهشگاه علوم و فناوری و اطلاعات ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و کلیه مقالات مورد پذیرش داوران و هیات علمی کنگره توسط این پژوهشگاه با یک شاخص واحد نمایه میشود و جهت بازدید کلیه عموم بروی پایگاه اینترنتی آن پژوهشگاه منتشر خواهد شد

 


ادامه مطلب ...

02133699094

02136621319

02189786524

conf.ntpco@gmail.com


مرکز همایش