دومین همایش بین المللی حقوق ایران با رویکرد حقوق شهروندی
دریافت کاتالوگ کنگره حقوق ایران

 

کانال تلگرامی کنگره حقوق

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار کنگره میتوانید مطالب این کانال را دنبال فرمایید

اینستاگرام کنگره حقوق ایران

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار کنگره میتوانید صفحه اینستاگرام کنگره بین المللی حقوق ایران را دنبال فرمایید

اطلاع رسانی کنگره حقوق

کنگره حقوق ایران در وبسایت وزارت کشور اطلاع رسانی شد

برای مشاهده اینجا کلیک کنید

 

کنگره حقوق در وبسایت سازمان تعزیرات حکومتی اطلاع رسانی شد

برای مشاهده اینجا کلیک کنید

منشور حقوق شهروندی
منشور حقوق شهروندی
17 خرداد 1396

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل منشور حقوق شهروندی به زبان‌های عربی و انگلیسی در انتهای این مطلب پیوست شده و متن فارسی آن به شرح زیر است


ادامه مطلب ...

اطلاع رسانی کنگره حقوق در سایت موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

انعکاس خبری کنگره حقوق

 

  

 

نمایشگاه کنگره حقوق

تماس با ما

02133699093-4

 

02189786524

02143851871

conf.ntpco[at]gmail.com

 09120156306

اطلاع رسانی کنگره حقوق ایران در کانون وکلا استان قزوین

معرفی مجلات حقوق


افزایش کیفیت و بازدهی

6 شهریور 1395

واحد مشاوره  کنگره بین المللی حقوق ایران:

درکنار داشتن انگیزه، عزم، اراده، تصمیم، توان اجرا و عملی کردن تمرینات و آماده سازی فشرده، باید به نکات دیگری که در بهبود راندمان کاری ما کمک میکنند توجه ویژه داشت. شماری از این عوامل را در زیر مرور میکنیم:

  • ثبت دقیق داده ها و نتایج: اشراف به میزان انرژی، زمان و سرمایه ای که صرف انجام کار و تمرینات می کنیم و نسبت آن با پیشرفت و محصولی که برداشت می کنیم یا نتایجی که کسب می کنیم  کمک شایانی به اصلاح عملکرد و برنامه هایمان می کند. این امر فقط با ثبت دقیق و منظم عملکردهر روزه میسر است.
  • ارزیابی منظم عملکرد: ارزیابی علمی عملکردمان با استفاده از محاسبات ساده و نیز ترسیم نمودار پیشرفت، در کوتاه مدت و دراز مدت، اهمیت حیاتی برای اصلاح و بهبود برنامه ها و تمرینات دارد.
  • نوسازی اهداف: پس از دستیابی به اهداف از قبل مشخص شده برای یک دسته از تمرینات، باید به نوسازی و بازنگری در اهداف مبادرت کرد و هربار سطح توقعات و رکوردهای موردنظر آینده را بالاتر برد.
  • مقایسه: مقایسه راندمان باید در درجه اول صرفا با عملکرد خویش در ادوار قبلی و زمانهای گذشته صورت پذیرد. در مواردی، مقایسه خود با بهترینها در رشته و حرفه مورد نظر  نتایج مثبتی می تواند داشته باشد و آن زمانیست که ما در پی دستیابی به رکوردهای بالاتر هستیم.

توصیه ها 

دفتر یادداشت خود را بازکنید و با مرور یادداشت های گذشته خود، چهار نکته ذکر شده در متن بالا را در مورد آنها بکار ببندید. اگر تا به امروز ثبتی دقیق از داده ها و نتایج خود در دست ندارید، مثلا ساعتهای کاری خود را یادداشت نکرده اید، از امروز با ذکر دقیق تاریخ و ساعت و سایر جزییات از قبیل تعداد صفحات خوانده شده یا دوره شده، آنها را ثبت کنید. در آغاز هر روز، اهداف آن روز را مرور کنید و از برنامه خود به هیچ عنوان عدول نکنید.  درپایان هر نوبت تمرین، عملکرد و میزان رضایت خود را ثبت کنید. در پایان هر روز، برنامه ساعت های روز بعد را تنظیم کرده و آماده سازی های لازم برای آغاز به موقع تمرینات را انجام دهید. از روش مهندسی معکوس برای برنامه ریزی زمانی خود تا روز آزمون استفاده کنید. بطور مثال تاریخ تخمینی آزمون را در نظر گرفته و تعداد روزها و ساعت های باقیمانده را محاسبه کنید. در قدم بعدی ببینید چه تعداد صفحات و فصلهای درسی را باید تا آن زمان خوانده و چند بار باید آنها را دوره کنید (یادآوری نحوه تمرینات کمک میکند که بدانیم به چه میزان دوره ی مطالب و تکرار آنها لازم  و حیاتی است!). سپس به ارزیابی آن بپردازید که آیا زمان کافی برای اتمام به موقع این حجم باقیمانده از دروس را دارید یا خیر. اگر پاسخ منفی بود، بیانگر آنست که باید تلاش بیشتری کرده و تعداد ساعات آماده سازی و یا سرعت خواندن و پیشرفت خود را افزایش دهید! شکی نیست که اگر این سبک و سیاق را در پیش بگیرید احتمال موفقیت خود را در آزمون به بالاترین حد امکان می رسانید. فراموش نکنیم که با تمرینات و سختکوشی بیشتر، فرد خوش اقبال تری خواهیم بود. همینطور به یاد داشته باشیم که هیچ محدودیتی برای توانایی های بشری وجود ندارد. موانع ذهنی خود را شناسایی کنیم  و اقدام عملی سنگین را پیگیری کنیم که هنوز زمان زیادی برای جبران کاستیهای احتمالی باقیست. 

 دبیرخانه کنگره بین المللی حقوق ایران 

آموزش لایحه نویسی و شکواییه نویسی را از امروز بیاموزید . 

برچسب : همایش بین المللی حقوق ، قانونگذار ، تحول ، بررسی مواد قانونی  ، نخستین همایش جامع بین المللی حقوق ایران ، آراوحدت رویه ، رویه قضائی ،کنفرانس ملی حقوق ایران ،کنگره بین المللی حقوق ، همایش جامع حقوق ایران ، حقوق ایران ،حقوق، فراخوان مقاله حقوق، محور های حقوق ، اهداف حقوق ، درباره حقوق ، روانشناسی موفقیت ، 

 

 

1307
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

زبان /Language

پوستر کنگره
رییس شورای راهبردی کنگره

جناب آقای ابراهیم امینی نائب رییس شورای شهر تهران

رئیس شورای راهبردی کنگره

دبیر علمی کنگره

پروفسور ایرج گلدوزیان

دبیر علمی "نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی"

سخنرانی پروفسور دیوید الن لارسون

روز شمار کنگره
تا روز برگزاری همایش :لینک مرتبط


حامی رسانه ای

عضویت در خبرنامه حقوق ایران

مرکز همایش