درباره نمایشگاه تخصصی صنعت زیبایی بیشتر بدانیم!

29 شهریور 1397

 

همزمان و هم مکان با کنگره جهانی صنعت زیبایی

نمایشگاه تخصصی صنعت زیبایی که همزمان با کنگره جهانی صنعت زیبایی در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می گردد محل گردهمایی متخصصین این صنعت از سراسر کشور و زنجیره تامین صنعت زیبایی شامل مواد اولیه، بسته بندی، برندها و صاحبان سالنهای زیبایی است. اگر به دنبال بهترین فرصت برای پیشبرد کسب و کار خود هستید پس به دنبال چیزی به جز نمایشگاه تخصصی کنگره صنعت زیبایی ۲۰۱۸ ایران نباشید.


چه برنامه ای برای رقبا دارید؟

امروزه در دنیای کسب‌و‌کار به خصوص در حوزه زیبایی رقابت به‌سرعت در حال گسترش است. این رقابت تبدیل به جنگی بر سر کیفیت و مشتری شده است. مشتریان هرروز نسبت به گذشته داناتر شده و انتظارات آن‌ها به‌شدت در حال افزایش است. کوچک‌ترین غفلتی منجر به نارضایتی مشتری، قطع ارتباط او با ما و جذب او توسط رقیبان می‌شود.

 

فراتر از یک نمایشگاه

با برپایی نمایشگاه در این حوزه و در اختیار گذاشتن تخصص و تجربیات متخصصین در موضوعات مختلف در کنار کنگره در زمان برگزاری نمایشگاه ها با حضور کارشناسان، اقتصاددانان و صنعتگران مطرح کشورهای مختلف موجب گردیده که این رویداد جهانی، فراتر از یک نمایشگاه برگزار گردند.

 

شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان:

متخصصین پوست ، مو و زیبایی، داروخانه های بزرگ کشور، تولیدکنندگان لوازم آرایش و بهداشتی، توزیع کنندگان لوازم ارایشی و بهداشتی نشریات و مجلات زیبایی، عمده فروش ها، نمایندگی ها، خرده فروش ها، فروشگاه های زنجیره ای، صاحبان سالن های بزرگ زیبایی، آرایشگران حرفه ای


112
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سامانه ثبت نام
Poster
تماس با دبیرخانه

02133699093

02143851871

Info@icbeauty.ir

مرکز همایش