حامیان علمی و معنوی

معرفی کنگره
درباره کنگره جامع بین المللی علوم سیاسی ایران

نظر به موقعیت استراتژیک و نقش تعیین کننده جمهوری اسلامی ایران در معادلات خاورمیانه و بحران‌های اخیر منطقه، دومین کنگره بین ­المللی علوم سیاسی ایران با دعوت از سیاستمداران مطرح بین­ المللی، اساتید، صاحبنظران، نظریه­ پردازان و اندیشمندان داخلی و خارجی سعی دارد تا با هدف واکاوی سیاسی روابط بین­ الملل پس از برجام، بررسی روابط دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اروپایی و همگام ­سازی اندیشه­ های سیاسی با آموزه­ های اسلامی بسترهای لازم جهت بحث و تبادل نظر در حوزه­ های مذکور را فراهم کند. ارائه راهکارها و ترسیم نقشه راه آینده با حضور اساتید، کارشناسان سیاسی، دانشجویان و پژوهشگران این عرصه ، راهکارهای بهینه سازی آموزش نیروهای متخصص و بهبود امور آموزشی و پژوهشی از جمله برنامه ­های مهم این کنگره خواهد بود. ضمن اینکه این کنگره فرصتی است تا شاهد دستاوردهای پژوهشی و  نگاه کارشناسی و دقیق عزیزان صاحب نظر در خصوص مسائل مربوطه باشیم، امید است این رویداد بتواند گام­های موثری در تقویت ارتباط میان سیاستمداران برجسته و پژوهشگران و صاحبنظران برداشته و امکان تبادل آخرین دستاوردها مرتبط با محورهای همایش را فراهم سازد. این کنگره بصورت وبینار برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

واحد پژوهش ومقالات
اطلاعیه

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند کتاب مجموع مقالات کنگره بین­ المللی جامع علوم سیاسی ایران برروی سایت بارگزاری شده است لطفا جهت دریافت کتاب اینجا کلیک کنید


ادامه مطلب ...

فراخوان مقاله

با استعانت از پروردگار متعال " کنگره بین­ المللی جامع علوم سیاسی ایران" با همکاری دانشگاه­های معتبر سراسر کشور، کلیه مراکز تحقیقاتی - پژوهشی و دیگر سازمان­های مدیریتی با محوریت اخلاق و سیاست، اقتصاد سیاسی، علوم سیاسی و روابط بین­ الملل، مطالعات میان رشته­ ای، بومی سازی علوم سیاسی، سیاست و فرهنگ اسلامی و ...بصورت وبینار برگزار می­گردد.

 


ادامه مطلب ...

امکان دریافت گواهی پذیرش مقالات زودتر از موعد مقرر در شرایط خاص

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند جهت دریافت گواهی پذیرش زودتر از موعد در سامانه ثبت نام و مقاله خود را ارسال نمایید


ادامه مطلب ...

سامانه ثبت نام

تماس با ما

 

02133699094 

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش